Salony KIA


Salon Kia

 

Marka Kia z roku na rok zyskuje w Polsce coraz silniejszą pozycję. „Jesteśmy jedną z nielicznych marek, które niezmiennie od kilku już lat znacząco zwiększają sprzedaż na przekór powszechnemu na polskim rynku kryzysowi” – mówi Wojciech Szyszko, Dyrektor Zarządzający KMP. „Nasz sukces jest wynikiem splotu wielu czynników. Kia jest marką dochodową, dzięki czemu możliwe są znaczące inwestycje na rynku europejskim. Strategia jest prosta: jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Koreańczycy już zrobili ogromny postęp w jakości i nie ukrywają, że pod tym względem pragną dorównać, a nawet prześcignąć konkurentów europejskich i japońskich.”


SALON SAMOCHODOWY GDYNIA 58 628 42 42

SALON SAMOCHODOWY WEJHEROWO 58 677 44 41

GODZINY OTWARCIA:

PON-PT: 9:00 – 19:00
SOBOTA: 10:00 – 15:00


KIA - Salon - Gdynia - Wejherowo

Nowy Salon i Serwis w Gdyni przy ul. Kcyńskiej 21A.

salon kia gdynia wejherowo

Po prawie pięciu latach z dumą pragniemy poinformować, iż najnowszy salon został uruchomiony 20 sierpnia 2016 roku. Ogrom pracy oraz zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło nam stworzyć profesjonalne i niepowtarzalne miejsce, w którym pragniemy urzeczywistniać motoryzacyjne marzenia oraz pasje. Nowy obiekt ma za zadanie spełnić oczekiwania klientów oraz współpracowników naszej firmy, zapewnić najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. Salon Samochodowy KIA przy ulicy Kcyńskiej 21A w Gdyni od początku projektowany był z myślą o stworzeniu jednej z najbardziej ekscytujących stacji Dealerskich w Polsce.

20160829_174154

Fakty i dane o salonie samochodowym:

  • Trzy marki w jednym miejscu – salony sprzedaży, autoryzowany serwis, części i akcesoria, finansowanie oraz ubezpieczenia w pełnym zakresie dla marek: KIA Motors, Suzuki oraz Mitsubishi.

  • Przemyślana lokalizacja gwarantuje łatwy, a przede wszystkim szybki dojazd do salonu samochodowego z całego Trójmiasta i okolic.

  • Powierzchnia użytkowa bliska 4000 m2 umożliwi ekspozycję ponad 50 samochodów, obsługę serwisową na 10 niezależnych stanowiskach oraz komfortową przestrzeń dla użytkowników samochodów.

  • Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć budynek energooszczędny i ekologiczny. Klimatyzacja całego obiektu (łącznie z halą serwisu samochodowego), jest wspierana pompami ciepła powietrze-powietrze zainstalowanymi w centralach wentylacyjnych. Konstrukcja dachu została przygotowana pod montaż ogniw fotowoltaicznych. Zastosowanie wysokiej klasy izolacji oraz trójwarstwowych szyb znacząco zmniejszyło zapotrzebowanie energii grzewczej i chłodzącej. Całkowicie odstąpiono od zastosowania klasycznego oświetlenia – wszystkie źródła światła zostały wykonane w technologi LED.

  • Wyposażenie z zakresu sprzętu informatycznego oraz telekomunikacyjnego zostało dobrane tak, aby było wyjątkowo wydajne i przyjazne w użytkowaniu, (np. możliwość działania wszystkich systemów do 10 godzin bez zasilania z sieci). Całkowicie nowe oprzyrządowanie serwisu (wszystkie podnośniki hydrauliczne, stacja kontroli pojazdów dostosowana do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, geometria 3D Hunter, itd.). Dwie niezależne windy (samochodowa oraz osobowa) będą usprawniały ruch pomiędzy trzema kondygnacjami budynku (garaż, parter, piętro).

  • Wraz z nowym obiektem kadra naszej firmy wzrośnie do ponad 70 specjalistów gotowych na nowe wyzwania, a sam salon samochodowy pomieści blisko 40 samochodów ekspozycji.

20160829_174752

Krótka prezentacja powyżej tylko w niewielkim stopniu ukazuje  zaangażowanie, z którym powstał nowy salon samochodowy i serwis KIA

20160829_175030

W dalszym ciągu pragniemy pozostać firmą rodzinną, otwartą oraz zawsze gotową do pomocy. Salon samochodowy przy ul. Kcyńskiej 21A w Gdyni od początku był projektowany z myślą o stworzeniu ekskluzywnego, a zarazem bardzo przyjaznego miejsca świadczącego usługi z zakresu motoryzacji. Mamy nadzieję, że obiekt doskonale spełni oczekiwania oraz liczne funkcje, dla których powstał.

20160829_174800

Pragniemy spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

20160622_213604

nowy-4

Zapraszamy serdecznie.