Salon Mitsubishi


Salon Mitsubishi

Firma Mitsubishi Motors jest dumna ze swego japońskiego dziedzictwa i z dziedzictwa firmy Mitsubishi. Przez wszystkie lata działalności firmy udało się tworzyć unikalny wizerunek marki Mitsubishi, łącząc zręczne japońskie rzemiosło i design, najwyższą jakość oraz znakomity stosunek wartości do ceny z nieustannym dążeniem do nowoczesności i emocjami, które cechują charakterystycznego sportowego ducha Mitsubishi. Dzisiaj firma Mitsubishi Motors to średniej wielkości producent samochodów (1 359 000 w roku podatkowym 2007, czyli w ostatnim roku przed nadejściem globalnego kryzysu) o zasięgu ogólnoświatowym, który oferuje gamę pojazdów zaprojektowanych i opracowanych w Japonii dla rynków na całym świecie. Pojazdy te budowane są w 7 fabrykach zlokalizowanych w 5 krajach (plus ponad 12 zakładów należących do partnerów biznesowych w 11 państwach) i sprzedawane w ponad 160 krajach.


SALON SAMOCHODOWY GDYNIA 58 628 42 32


salon-mitsubishi-gdynia-wejherowo


Nowy Salon Samochodowy Mitsubishi i Serwis w Gdyni przy ul. Kcyńskiej 21A.

20160622_213604

Po prawie pięciu latach z dumą pragniemy poinformować, iż najnowszy salon został uruchomiony 20 sierpnia 2016 roku. Ogrom pracy oraz zastosowanie najnowszych technologi pozwoliło nam stworzyć profesjonalne i niepowtarzalne miejsce, w którym pragniemy urzeczywistniać motoryzacyjne marzenia oraz pasje. Nowy obiekt ma za zadanie spełnić oczekiwania klientów oraz współpracowników naszej firmy, zapewnić najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. Salon Mitsubishi przy ulicy Kcyńskiej 21A w Gdyni od początku był projektowany z myślą o stworzeniu jednej z najbardziej ekscytujących stacji Dealerskich w Polsce.

20160829_180047

Fakty i dane o Salonie Samochodowym Mitsubishi

  • Trzy marki w jednym miejscu – salony sprzedaży, autoryzowany serwis, części i akcesoria, finansowanie oraz ubezpieczenia w pełnym zakresie dla marek: Kia Motors, Suzuki oraz Mitsubishi.

  • Przemyślana lokalizacja gwarantuje łatwy i przede wszystkim szybki dojazd do salonu samochodowego Mitsubishi z całego Trójmiasta i okolic.

  • Powierzchnia użytkowa bliska 4000 m2, umożliwi ekspozycję ponad 50 samochodów, obsługę serwisową na 10 niezależnych stanowiskach oraz komfortową przestrzeń dla użytkowników samochodów.

  • Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć budynek energooszczędny i ekologiczny. Klimatyzacja całego obiektu (łącznie z halą serwisu), jest wspierana pompami ciepła powietrze-powietrze zainstalowanymi w centralach wentylacyjnych. Konstrukcja dachu została przygotowana pod montaż ogniw fotowoltaicznych. Zastosowanie wysokiej klasy izolacji oraz trój-warstwowych szyb znacząco zmniejszyło zapotrzebowanie energii grzewczej i chłodzącej. Całkowicie odstąpiono od zastosowania klasycznego oświetlenia, wszystkie źródła światła zostały wykonane w technologi LED.

  • Wyposażenie z zakresu sprzętu informatycznego oraz telekomunikacyjnego zostało dobrane tak, aby było wyjątkowo wydajne i przyjazne w użytkowaniu, (np. możliwość działania wszystkich systemów do 10 godzin bez zasilania z sieci). Całkowicie nowe oprzyrządowanie serwisu (wszystkie podnośniki hydrauliczne, stacja kontroli pojazdów dostosowana do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, geometria 3D Hunter, itd.). Dwie niezależne windy (samochodowa oraz osobowa) będą usprawniały ruch pomiędzy trzema kondygnacjami budynku (garaż, parter, piętro).

  • Wraz z nowym obiektem kadra naszej firmy wzrośnie do ponad 70 specjalistów gotowych na nowe wyzwania a sam salon Mitsubishi pomieści blisko 40 samochodów ekspozycji.

Krótka prezentacja powyżej tylko w niewielkim stopniu ukazuje  zaangażowanie, z którym powstał nowy salon i serwis.

20160831_113004

W dalszym ciągu pragniemy pozostać firmą rodzinną, otwartą oraz zawsze gotową do pomocy. Salon Samochodowy Mitsubishi przy ul. Kcyńskiej 21A od początku był projektowany z myślą o stworzeniu ekskluzywnego, a zarazem bardzo przyjaznego miejsca świadczącego usługi z zakresu motoryzacji. Mamy nadzieję, że obiekt doskonale spełni oczekiwania oraz liczne funkcje dla których powstał.

20160829_173949

Pragniemy spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

Zapraszamy serdecznie.