Salon Mitsubishi


Salon Mitsubishi Gdynia

Salon Mitsubishi K&K Wojtanowicz przy ul. Kcyńskiej 21A od początku był projektowany z myślą o stworzeniu ekskluzywnego, a zarazem bardzo przyjaznego miejsca świadczącego usługi z zakresu motoryzacji. Mamy nadzieję, że obiekt doskonale spełni oczekiwania oraz liczne funkcje dla których powstał.

salon Mitsubishi K&K Wojtanowicz


SALON SAMOCHODOWY GDYNIA 58 628 42 32

GODZINY OTWARCIA:

PON-PT: 9:00 – 19:00
SOBOTA: 10:00 – 15:00


salon mitsubishi gdynia wejherowo

Firma Mitsubishi Motors jest dumna ze swego japońskiego dziedzictwa i z dziedzictwa firmy Mitsubishi. Przez wszystkie lata działalności firmy udało się tworzyć unikalny wizerunek marki Mitsubishi, łącząc zręczne japońskie rzemiosło i design, najwyższą jakość oraz znakomity stosunek wartości do ceny z nieustannym dążeniem do nowoczesności i emocjami, które cechują charakterystycznego sportowego ducha Mitsubishi. Dzisiaj firma Mitsubishi Motors to średniej wielkości producent samochodów (1 359 000 w roku podatkowym 2007, czyli w ostatnim roku przed nadejściem globalnego kryzysu) o zasięgu ogólnoświatowym, który oferuje gamę pojazdów zaprojektowanych i opracowanych w Japonii dla rynków na całym świecie. Pojazdy te budowane są w 7 fabrykach zlokalizowanych w 5 krajach (plus ponad 12 zakładów należących do partnerów biznesowych w 11 państwach) i sprzedawane w ponad 160 krajach.


Nowy Salon Mitsubishi i Serwis w Gdyni przy ul. Kcyńskiej 21A.

salon Mitsubishi K&K Wojtanowicz

Po prawie pięciu latach z dumą pragniemy poinformować, iż najnowszy salon został uruchomiony 20 sierpnia 2016 roku. Ogrom pracy oraz zastosowanie najnowszych technologi pozwoliło nam stworzyć profesjonalne i niepowtarzalne miejsce, w którym pragniemy urzeczywistniać motoryzacyjne marzenia oraz pasje. Nowy obiekt ma za zadanie spełnić oczekiwania klientów oraz współpracowników naszej firmy. Zrobiliśmy wszystko, aby zapewniał najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. Salon Mitsubishi przy ulicy Kcyńskiej 21A w Gdyni od początku był projektowany z myślą o stworzeniu jednej z najbardziej ekscytujących stacji Dealerskich w Polsce.

salon Mitsubishi K&K Wojtanowicz

Salon Mitsubishi Gdynia – fakty i dane

  • Trzy marki w jednym miejscu. Salony sprzedaży, autoryzowany serwis, części i akcesoria, finansowanie oraz ubezpieczenia w pełnym zakresie dla marek: Kia Motors, Suzuki oraz Mitsubishi.

  • Przemyślana lokalizacja gwarantuje łatwy i przede wszystkim szybki dojazd do salonu samochodowego Mitsubishi z całego Trójmiasta i okolic.

  • Powierzchnia użytkowa bliska 4000 m2, umożliwi ekspozycję ponad 50 samochodów. Prowadzimy obsługę serwisową na 10 niezależnych stanowiskach oraz zapewniamy komfortową przestrzeń dla użytkowników samochodów.

  • Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć budynek energooszczędny i ekologiczny. Klimatyzacja całego obiektu (łącznie z halą serwisu), jest wspierana pompami ciepła powietrze-powietrze zainstalowanymi w centralach wentylacyjnych. Konstrukcja dachu została przygotowana pod montaż ogniw fotowoltaicznych. Zastosowanie wysokiej klasy izolacji oraz trój-warstwowych szyb znacząco zmniejszyło zapotrzebowanie energii grzewczej i chłodzącej. Całkowicie odstąpiono od zastosowania klasycznego oświetlenia, wszystkie źródła światła zostały wykonane w technologi LED.

  • Wyposażenie z zakresu sprzętu informatycznego oraz telekomunikacyjnego zostało dobrane tak, aby było wyjątkowo wydajne i przyjazne w użytkowaniu. Świadczy o tym np. możliwość działania wszystkich systemów do 10 godzin bez zasilania z sieci). Całkowicie nowe oprzyrządowanie serwisu (wszystkie podnośniki hydrauliczne, stacja kontroli pojazdów dostosowana do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, geometria 3D Hunter, itd.). Dwie niezależne windy (samochodowa oraz osobowa) będą usprawniały ruch pomiędzy trzema kondygnacjami budynku (garaż, parter, piętro).

  • Wraz z nowym obiektem kadra naszej firmy wzrośnie do ponad 70 specjalistów gotowych na nowe wyzwania. Sam salon Mitsubishi pomieści blisko 40 samochodów ekspozycji.

Krótka prezentacja powyżej tylko w niewielkim stopniu ukazuje  zaangażowanie, z którym powstał nowy salon i serwis.

salon Mitsubishi K&K Wojtanowicz

W dalszym ciągu pragniemy pozostać firmą rodzinną, otwartą oraz zawsze gotową do pomocy. Salon Samochodowy Mitsubishi przy ul. Kcyńskiej 21A od początku był projektowany z myślą o stworzeniu ekskluzywnego, a zarazem bardzo przyjaznego miejsca świadczącego usługi z zakresu motoryzacji. Mamy nadzieję, że obiekt doskonale spełni oczekiwania oraz liczne funkcje dla których powstał.

Pragniemy spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

Zapraszamy serdecznie.